Хто навчає медіаторів?

Home / Новости / Хто навчає медіаторів?
З дня прийняття закону про медіацію через всі канали зв’язку до Української академії медіації надходять запити на підготовку медіаторів.
Щиро вдячні Вам за довіру та визнання високої якості навчальних програм Української академії медіації. Ми дійсно пишаємося нашою програмою та нашими випускниками!!! ❤️💛💙
В той же час, звертаємо увагу на певні обмеження щодо максимально можливої кількості учасників. Для забезпечення якості підготовки та ефективної роботи в тренінговому форматі, максимально допустима кількість учасників програм Української академії медіації – 24 особи. Окрім підготовки медіаторів, Українська академія медіації здійснює іншу діяльність, направлену на розвиток медіації та формування культури мирного врегулювання спорів в українському суспільстві, тому у 2022 році відбудеться не більше 4 наборів.
Просимо поставитися з розумінням, але не зможемо задовольнити запит усіх бажаючих. ✨✨
Для того, щоб Вам було легше визначитися з місцем навчання та зорієнтуватися у його складових, даємо посилання на Основні засади навчання базовим навичкам медіатора, що були розроблені представниками різних навчальних центрів на базі Національна асоціація медіаторів України.
Залишилися питання щодо підготовки медіаторів? Телефонуйте 0679411646.