Стратегія розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства на 2021 – 2023 роки.

Home / Новости / Стратегія розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства на 2021 – 2023 роки.

23 липня у приміщенні Південно-західний апеляційний господарський суд відбулися важливі для розвитку медіації робочі зустрічі із суддями господарської та цивільної юрисдикції.
Під час двох заходів представники Української академії медіації Sergeyeva Svetlana та Luiza Romanadze, а також представники EU Project Pravo-Justice Dovydas Vitkauskas, Oksana Tsymbrivska, @Софія Видра обговорили з суддями з різних регіонів України, різних інстанцій (в тому числі Верховний Суд), а також представниками Вища рада правосуддя, питання доцільності запровадження обов’язкових інформаційно-оціночних зустрічей з медіатором та визначили потенційні категорії спорів, в яких доцільно розпочати цей процес.
Нагадаємо, що встановлення для окремих, визначених законом, категорій справ обов’язкового досудового порядку врегулювання спорів з використанням медіації, передбачено Стратегію розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства на 2021 – 2023 роки.
Напрацювання зустрічей стануть підґрунтям для майбутніх змін у законодавстві та вибудовування системи забезпечення доступу до медіації в Україні.
З результатами напрацювань можна буде ознайомитися під час презентації відповідного звіту 26 серпня в рамках VI Міжнародного форуму «Медіація і право».
Щиро вдячні усім співорганізатором за те, що така важлива для розвитку медіації в Україні подія відбулася, а особливо учасникам зустрічей за активність, щирість та готовністість ділитися досвідом!!!