«Медіація в професійній діяльності адвоката» – інформаційний семінар для адвокатів у м. Херсон

Home / Новости @uk / «Медіація в професійній діяльності адвоката» – інформаційний семінар для адвокатів у м. Херсон

20 травня 2017 року у м. Херсон відбувся інформаційний семінар для адвокатів на тему:

«Медіація в професійній діяльності адвоката»

Даний семінар організовано Українською академією медіації (УАМ) та Радою адвокатів Херсонської області, за участю Адвокатського об’єднання «Жованник і партнери».

На семінарі були висвітлені наступні теми: Медіація як інструмент для адвоката. Медіація у Німеччині – приклад для наслідування. Новели процесуального законодавства: врегулювання спору за участю професійного судді.

Доповідачами виступили: Тетяна Барабаш, адвокат-медіатор, президент УАМ; Луїза Романадзе, к.ю.н., адвокат-медіатор, віце-президент УАМ; Євгеній Гілін, адвокат-медіатор, старший партнер АО «Жованник і партнери»; Лариса Зуєва, к.ю.н., суддя Одеського апеляційного адміністративного суду, медіатор.

З вітальним словом виступили: Тетяна Барабаш, адвокат-медіатор, президент УАМ; Інна Мокіна, адвокат, голова Ради адвокатів Херсонської області; Лариса Жованник, адвокат-медіатор, керуючий партнер АО «Жованник і партнери», голова кваліфікаційної палати КДКА Херсонської області.

Українська академія медіації висловлює свою подяку усім учасникам семінару за все більш зростаючий інтерес до розвитку медіації в Україні!

20.05.17 Херсон 5

20.05.17 Херсон 3

20.05.17 Херсон 4