Перша зустріч з обговорення стандартів етичної поведінки медіатора в межах Всеукраїнського туру з обговорення проекту Кодексу етики медіатора

Home / Новости @uk / Перша зустріч з обговорення стандартів етичної поведінки медіатора в межах Всеукраїнського туру з обговорення проекту Кодексу етики медіатора

28 серпня 2017 року у м. Одеса відбулась перша з очних зустрічей з обговорення стандартів етичної поведінки медіатора в межах Всеукраїнського туру з обговорення проекту Кодексу етики медіатора.

Дану зустріч організовано Національною асоціацією медіаторів України (НАМУ) за підтримки Української академії медіації (УАМ).

Доповідачами виступили: Галина Ульянова, д.ю.н., проректор з наукової роботи НУ «ОЮА»; Луїза Романадзе, член Правління ГО «НАМУ», голова Комітету зі стандартизації, віце-президент УАМ; Ольга Тютюн, член Правління ГО «НАМУ»; Катерина Наровська, член Правління ГО «НАМУ», голова Комітету з правового регулювання медіації; Наталя Крестовська, д.ю.н., завідувач кафедри теорії та історії держави і права МГУ, член Правління ГС «УАМ».

В ході зустрічі відбулося висвітлення ключевих питань щодо сучасного стану медіації в Україні з подальшою дискусію щодо розробленого проекту Кодексу етики медіатора.

Проект Кодексу розроблений Комітетом із стандартизації НАМУ за підтримки Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні (OSCE Project Co-ordinator in Ukraine).

Всеукраїнський тур з обговорення проекту Кодексу етики медіатора відбуватиметься на базі 10 міст України протягом серпня-жовтня 2017 року. Заходи проводяться за сприяння Програми реформування сектора юстиції “Нове правосуддя” Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Українська академія медіації запрошує долучатися до участі в наступних зустрічах!

Повідомлення про міста та дати проведення будуть публікуватися на сторінці НАМУ