«Поглиблення в медіацію і її застосування в судовій системі Австрії» – інформаційно-практичний семінар у м. Відень

Home / Новости @uk / «Поглиблення в медіацію і її застосування в судовій системі Австрії» – інформаційно-практичний семінар у м. Відень

З 23 по 25 листопада 2017 року у місті Відень відбувся інформаційно-практичний семінар на тему: «Поглиблення в медіацію і її застосування в судовій системі Австрії»

Даний захід було організовано Українською академією медіації (УАМ) спільно з Асоціацією адвокатів-медіаторів Австрії (AVM).

Група українських праників-медіаторів (судді, адвокати та представник Міністерства юстиції України) взяла участь у семінарі на тему «Медіація для фахівців», який був присвячений поглибленню в медіацію.  Доповідачем семінару виступив досвідчений адвокат, медіатор Д-р Фрідріх Шварцінгер.

Під час робочого візиту група українських правників-медіаторів  також ознайомилась з процесом застосування медіації в судовій системі Австрії. Учасники мали змогу відвідати Господарський суд м. Відень та взяти участь у розмові про медіацію у контексті судових процесів в Австрії з суддею зазначеного суду.

раб визит в вену 2017

Щиро дякуємо учасникам групи українських правників-медіаторів  за їх прагнення до поглиблення знань про медіацію та Асоціації адвокатів-медіаторів Австрії за чудово організований інформаційно-практичний семінар!