Інформаційно-ознайомчі семінари для суддів «Суд і медіація: можливості та перспективи» у Вінниці та Житомирі

Home / Новости @uk / Інформаційно-ознайомчі семінари для суддів «Суд і медіація: можливості та перспективи» у Вінниці та Житомирі

22 червня 2018 р. у м. Вінниця та 23 червня 2018 р. у м. Житомир відбулися інформаційно-ознайомчі семінари для суддів «Суд і медіація: можливості та перспективи». У семінарах взяли участь понад 70 суддів.

Досвідчені тренери-медіатори судді Лариса Зуева та Елла Катаєва розклали колегам-суддям по поличках нюанси процедури медіації, відмінності від процедури врегулювання спорів за участю судді та подискутували на тему наслідків впровадження цих відносно нових для України примирних процедур.

Семінари реалізовано Українською академією медіації у партнерстві з Національна школа суддів України в рамках проекту «Підвищення поінформованості суддів та адвокатів щодо медіації та обізнаності громадян про медіацію для покращення доступу до правосуддя та підвищення ефективності судової влади», що реалізується за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».