IV щорічний форум “Медіація і право”

Home / Event / IV щорічний форум “Медіація і право”
In
When:
01.06.2018 all-day
2018-06-01T00:00:00+03:00
2018-06-02T00:00:00+03:00

01 червня 2018 року у м. Одесі відбудеться ІV щорічний форум  «Медіація і право»

Даний Форум проводиться Українською академією медіації спільно з Радою адвокатів Одеської області, Національною асоціацією адвокатів України (Комітет з питань медіації) та Нотаріальною палатою України, за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя», за інформаційної підтримки Асоціації адвокатів України та Всеукраїнського щотижневого професійного юридичного видання «Юридична газета», а також партнерів: Львівський центр медіації, ТОВ «Юридичне бюро Сергєєвих» та Юридична компанія AVG.

Щорічний форум «Медіація і право» присвячений обговоренню питань у сфері альтернативного вирішення спорів за допомогою медіації з безпосереднім залученням фахівців у галузі права (суддів, адвокатів, нотаріусів, юристів та науковців).

Мета форуму – створення платформи для отримання та поглиблення знань про позасудове вирішення конфліктів за допомогою медіації (переговорів), про розвиток медіації в Україні і у європейських державах та її застосування на практиці (особливості роботи адвоката-медіатора, врегулювання спору за участю судді або ініціювання/рекомендація суддею процедури медіації, медіація під час судового провадження, медіація у різних сферах правовідносин та інші питання ), а також для обміну досвідом між юристами, що практикують медіацію.

Теми, які будуть висвітлені на форумі: Нові можливості для нотаріусів: використання альтернативних методів вирішення спорів. Чому нотаріуси можуть бути провайдерами медіації? Медіація як інструмент розширення компетенції нотаріуса. Нотаріат та медіація – перспективи розвитку в Україні. Медіація у спорах між спадкоємцями про розподіл спадкового майна. Медіація або врегулювання спору за участю судді. Відмінність процедур, доцільність та порядок застосування. Демонстрація процедури врегулювання спору за участю судді за новими процесуальними кодексами України. Застосування медіації в морських арбітражах світу.
Практична частина Форуму (воркшоп) містить наступні теми: Застосування навичок медіатора у роботі адвоката (приклади з корпоративного спору та кримінальної справи). «Серце медіації» – робота з інтересами та потребами сторін конфлікту/спору. Бізнес-Медіація. Вирішення спорів у сфері господарського права (приклади застосування медіації задля укладання договорів та медіація у спорах щодо невиконання та/або неналежного виконання умов договорів).
Доповідачами виступлять іноземні (Канада, Мексика) та українські експерти у галузі права та медіації.

Доповідачами виступлять іноземні (Канада, Мексика) та українські експерти у галузі права та медіації.

Всі учасники форму отримують сертифікати, а адвокати отримують сертифікати з підвищення кваліфікації.

Попередню програму Форуму дивитись за посиланням.

Дата проведення: 01 червня 2018 року.
Час проведення:   10:00 – 18:15
Реєстрація:           09:30 – 10:00
Місце проведення:  конференц-зал готелю “GAGARINN”, м. Одеса, вул. Гагарінське плато, 5Б

З будь-яких питань звертатися по телефонам:

(048)722-01-82; (063)119-54-90 (Контактна особа – Анна)

У зв’язку з обмеженою кількістю місць реєстрацію участі у IV Щорічному форумі “Медіація і право”  завершено. Дякуємо за інтерес до нашого заходу!

Реєстрація на IV щорічний форум «Медіація і право»
 1. *Прізвище, ім'я, по-батькові:
 2. *Телефон:
 3. *Email:
 4. Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю (якщо є):
 5. *Місце роботи:
 6. Посада:
 7. Адреса:


 8. *Згода на обробку персональних даних  Я надаю згоду Українській академії медіації зберігати та використовувати наведену персональну інформацію.


 9. *Я бажаю зареєструватися у якості учасника у ІV щорічному Форумі «Медіація і право» 01 червня 2018 року та сплачую такий благодійний внесок (будь ласка, вкажіть свій вибір):  1000 грн. (до 31.05.18 р.) 1100 грн. (на форумі 01.06.18 р.) 800 грн. (для членів УАМ до 31.05.18 р.) 850 грн. (для членів партнерів УАМ до 31.05.18 р.)
 10. *Всього сплачую (грн.):

 11. Додаю копію квитанції – я вже сплатив благодійний внесок за участь у Форумі шляхом банківського переказу за реквізитами: Громадська спілка «Українська академія медіації», р/р № 26003878805671, ЄДРПОУ 39372832, МФО 351005, ПАТ “УкрСиббанк”. Призначення платежу: «Благодійний внесок на проведення ІІІ щорічного форуму «Медіація і право». (файли не більше 150кб у jpg-форматі)

*Доведіть, що ви не робот, скільки буде:

* Обов'язкові поля

УВАГА! Для підтвердження Вашої реєстрації на Форумі, копія квитанції про сплату благодійного внеску на проведення Форуму має надійти на електронну пошту УАМ info@mediation.ua протягом 2 днів після Вашої електронної реєстрації.

У випадку скасування Вашої реєстрації, письмове повідомлення про яку має надійти до УАМ не пізніше 21 травня 2018 року, внесок, який було сплачено з р/р, буде повернено за винятком 25% адміністративних витрат. Повернення внесків, сплачених фізичними особами не з власних р/р, та внесків, сплачених після 21 травня 2018 року, є неможливим.