Про нас

Home / Про нас

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ МЕДІАЦІЇ» (далі УАМ) – є громадським об’єднанням зі статусом юридичної особи, основною метою якого не є отримання прибутку. Спілка створена на основі спільності інтересів у сфері медіації для реалізації мети і завдань передбачених її Статутом, а також для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, а саме соціальних, культурних, економічних та інших інтересів.

Наша мета

Основною метою діяльності Української академії медіації є сприяння розвитку медіації в Україні, як альтернативного (позасудового) методу вирішення спорів та підвищення рівня культури миру і злагоди в українському суспільстві. Громадська спілка Українська академія медіації (УАМ) заснована Одеською обласною групою медіації, що має двадцятирічний досвід впровадження медіації в Україні та юридичною компанією «Пріоріс» з досвідченими фахівцями в галузі права і альтернативного вирішення конфліктів.

Напрямок діяльності

  • безпосередньо бере участь в організації та проведенні просвітницьких заходів щодо впровадження медіації
  • бере участь у розробці нормативно-правових актів з питань позасудового вирішення конфліктів (спорів)
  • сприяє організації та проводить семінари, лекції, тренінги, конференції, симпозіуми, дослідження та конкурси у сфері медіації
  • розробляє та реалізує програми обміну та стажувань медіаторів за кордоном
  • розробляє і реалізує програми безкоштовної допомоги по альтернативному (позасудовому) вирішенню суперечок шляхом медіації
  • співпрацює з професійними співтовариствами в галузі права, з центральними і місцевими органами державної влади та місцевого самоврядування, взаємодіє з національними та іноземними громадськими організаціями, міжнародними фондами та неурядовими організаціями, а також з іншими об’єднаннями, діяльність яких не суперечить законодавству України

Завдяки співпраці з європейськими організаціями, які є лідерами в області проведення медіації, Українська академія медіації володіє передовим досвідом європейських країн з цього питання, в тому числі щодо організації процесу впровадження медіації при судах. У зв’язку з цим Українська академія медіації не тільки бере участь, але виступає організатором проведення науково-практичних семінарів, конференцій, форумів, круглих столів, а також заходів з підвищення кваліфікації для представників правових спеціальностей в цьому напрямку.

УАМ створила і підтримує платформу для фахівців у галузі права і медіаторів – форум «Медіація і право», який проводиться в Україні щорічно. На базі даної платформи фахівці в галузі права (судді, адвокати, нотаріуси, вчені, юристи) мають можливість отримувати і поглиблювати свої знання: про позасудове вирішення конфліктів за допомогою медіації; про розвиток медіації в Україні та за її межами; застосування медіації в юридичній практиці (адвокат-медіатор, нотаріус-медіатор, судова медіація та її види), а також для обміну досвідом між юристами, не тільки Україна, але інших країн, практикуючими медіацію.

Керівництво УАМ

Інформація знаходиться у процесі оновлення

Романадзе Луіза Джумберовна

Президент Української академії медіації

адвокат, медіатор(DAA), тренер, кандидат юридичних наук, доцент, Заслужений юрист України

Cпівзасновник та почесний член Національної асоціації медіаторів України, член Наглядової ради Асоціації сімейних медіаторів України.

Понад 400 годин базової та спеціалізованої підготовки з питань медіації та переговорів в Україні, Німеччині, Австрії та Швейцарії.

Співавтор законопроектів з медіації, Кодексу етики медіатора НАМУ та Основних засад навчання базовим навичкам медіатора, член робочої групи Міністерства юстиції України з підготовки пропозицій про ратифікацію Конвенції ООН про транскордонні угоди, досягнуті внаслідок медіації.

Керівник проектів з відкриття перших в Україні кабінетів медіації у судах та на базі системи безоплатної правової допомоги, навчання  з питань медіації суддів, адвокатів та працівників системи безоплатної правової допомоги, керівник проекту зі створення першого в Україні підручника з медіації для правників «Медіація в професійній діяльності юриста» та методичних рекомендації до нього.

Сергєєва Світлана Йосифівна

Віце-президент ГС «Українська академія медіації»

Адвокат, Медіатор (DAA),
Заступник Голови комітету з питань медіації Ради адвокатів Одеської
області,
Партнер та Голова АО “Юридичне бюро Сергєєвих”,
Голова Відділення Асоціації правників України в Одеській області,
член Сингапурської палати морського арбітражу (Singapore chamber
maritime arbitration) та Німецької асоциації морського арбітражу
(German maritime arbitration association),
член ГО “Національна асоціація медіаторів України”,
автор багатьох наукових статей у профільних юридичних виданнях

За результатами дослідження Юридичної Газети «Вибір клієнта. ТОП
100 найкращих юристів України – 2018» пані Світлана визначена
серед лідерів у практиці “Арбітраж та медіація”.

Переможиця конкурсу Асоциації адвокатів України (ААУ) “Адвокат
Року 2019” у номінації «Міжнародний арбітраж»

Крестовська Наталя Миколаївна

Член Правління Української академії медіації

Доктор юридичних наук, кандидат історичних наук, медіатор, завідувач кафедри теорії та історії держави і права Міжнародного гуманітарного університету.

Інформація про діяльність за 2018 рік

Річний змістовний звіт УАМ 2018

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Інформація про діяльність за 2019 рік

Фінансовий звіт УАМ за 2019 рік

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab

Річний змістовний звіт УАМ 2019

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?
Reload Reload document
| Open Open in new tab