«Суд і медіація: як правильно судді запропонувати медіацію учасникам процесу, на якій стадії процесу та в який спосіб» — семінар для суддів Одеського апеляційного господарського суду та Господарського суду Одеської області

Главная / Новости / «Суд і медіація: як правильно судді запропонувати медіацію учасникам процесу, на якій стадії процесу та в який спосіб» — семінар для суддів Одеського апеляційного господарського суду та Господарського суду Одеської області
От
В Новости

26 січня 2018 року Українською академію медіації проведено перший захід в рамках реалізації грантового проекту «Підвищення поінформованості суддів та адвокатів щодо медіації та обізнаності громадян про медіацію для покращення доступу до правосуддя та підвищення ефективності судової влади». Проект реалізується за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

В Одеському апеляційному господарському суді відбувся семінар для суддів пілотних судів «Суд і медіація: як правильно судді  запропонувати медіацію учасникам процесу, на якій стадії процесу та в який спосіб».

Під час заходу суддів Одеського апеляційного господарського суду та Господарського суду Одеської області навчали, як пропонувати учасникам судового процесу взяти участь у медіації та як їх мотивувати до цього. Судді також ознайомилися із критеріями, які свідчать, що справа може бути вирішена за допомогою медіації, та із перевагами для судді у разі укладання медіаційної угоди між сторонами.

Тренерами семінару були викладачі Національної школи суддів України: суддя Одеського апеляційного адміністративного суду, медіатор Зуєва Лариса Євгеніївна та суддя Одеського окружного адміністративного суду, медіатор Катаєва Елла Валеріївна.

Захід відбувся за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

на сайт 3

на сайт1

на сайт 4

на сайт

на сайт2

на сайт 5

IMG_2890