«Медіація як інструмент для адвоката» — семінар для адвокатів Рівненської області

Главная / Новости / «Медіація як інструмент для адвоката» — семінар для адвокатів Рівненської області
От
В Новости

09 лютого 2018 року Українською академію медіації в рамках реалізації грантового проекту «Підвищення поінформованості суддів та адвокатів щодо медіації та обізнаності громадян про медіацію для покращення доступу до правосуддя та підвищення ефективності судової влади» проведено семінар для адвокатів Рівненської області «Медіація як інструмента для адвоката». Проект реалізується за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Під час семінару адвокатів ознайомили з процедурою медіації, її перевагами та відмінними особливостями, перспективами правого врегулювання в Україні. Також, були висвітлені відмінності між медіацією та процедурою врегулювання спору за участю судді. Доповідачем виступила адвокат, медіатор, тренер з медіації, директор Львівського центру медіації  Ганна Лиско.

Адвокат, медіатор, тренер з медіації, президент Української академії медіації Тетяна Барабаш розповіла про переваги для адвоката, які надають навички медіатора, які техніки з медіації можуть сприяти комунікації адвоката з клієнтами, з опонентами, з колегами, з партнерами, в суді тощо та про особливості роботи адвоката-медіатора.

З вітальним словом виступив Голова Ради адвокатів Рівненської області – Сергій Удовиченко.

Захід відбувся за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

IMG_1033

IMG_1040