«Суд і медіація: можливості і перспективи» — семінар для суддів Одеської області

Главная / Новости / «Суд і медіація: можливості і перспективи» — семінар для суддів Одеської області
От
В Новости

15 лютого 2018 року Українською академію медіації в рамках реалізації грантового проекту «Підвищення поінформованості суддів та адвокатів щодо медіації та обізнаності громадян про медіацію для покращення доступу до правосуддя та підвищення ефективності судової влади» проведено семінар для суддів Одеської області «Суд і медіація: можливості і перспективи». Проект реалізується за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Під час семінару учасників ознайомили з позасудовою процедурою медіації та іншими примирними процедурами, які передбачені новим процесуальним законодавством України. Були висвітлені відмінності між медіацією та процедурою врегулювання спору за участю судді, а також критерії, які можуть бути визначальними для оцінки суддею можливості вирішення справи шляхом медіації. Використовуючи практичні завдання та рольові ігри, суддів навчали правильно пропонувати та мотивувати учасників процесу до участі у медіації.

Вступне слово промовив директор Одеського регіонального відділення Національної школи суддів Валерій Левенець. Тренерами виступили викладачі Національної школи суддів України: суддя Одеського апеляційного адміністративного суду, кандидат юридичних наук, медіатор Лариса Зуєва та суддя, заступник голови Одеського окружного адміністративного суду, кандидат юридичних наук, медіатор Елла Катаєва.

Захід відбувся за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

27972285_2065064193724902_1582196226607647153_n