Відкриття кабінету медіації в Київському районному суді м. Одеси

Главная / Новости / Відкриття кабінету медіації в Київському районному суді м. Одеси
От
В Новости

21 лютого 2018 року в Київському районному суді м. Одеси в рамках реалізації грантового проекту «Підвищення поінформованості суддів та адвокатів щодо медіації та обізнаності громадян про медіацію для покращення доступу до правосуддя та підвищення ефективності судової влади» відбулося відкриття кабінету медіації.

Проект реалізується Українською академією медіації за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

До заходу долучилися судді, медіатори, члени Ради адвокатів Одеської області, представники Центрів надання безоплатної вторинної допомоги, голова «Спілки юристів Одеської області», представники відділу забезпечення діяльності органу опіки та піклування КРА, члени громадських організацій та співробітники апарату суду.

Діяльність кабінету медіації направлена на сприяння покращенню інформування громадян та правників щодо можливості альтернативного позасудового врегулювання спорів та мирного їх вирішення за допомогою медіації.

В кабінеті медіації відвідувачі суду зможуть безкоштовно:
— отримати інформацію про процедуру медіації;
— отримати консультацію щодо можливості вирішення наявного у них спору за допомогою медіації;
— взяти участь у процедурі медіації.

Кабінет медіації працюватиме в приміщенні суду (вул.Варненська 3б, Київський районний суд міста Одеси, зал №8) з лютого по вересень 2018 року, за таким розкладом:

Понеділок, вівторок, четвер: з 9.30 до 13.00 години;

Середа, п’ятниця : з 14.00 до 17.30 годин.

Репортаж щодо заходу дивитись за посиланням.

IMG_3135

IMG_3112

IMG_3125