V ювілейний Південноукраїнський Форум Ассоциації правників України.

Home / Новости @uk / V ювілейний Південноукраїнський Форум Ассоциації правників України.

6 вересня відбувся V ювілейний Південноукраїнський Форум Ассоциації правників України (АПУ), який зібрав правників з усієї України.
До участі у Форумі були запрошені президент та віце-президент Української академії медіації Луїза Романадзе та Світлана Сергєєва, та медіатори УАМ Данилко Наталія та Кармазіна Катерина.
Друга сесія Форуму була присвячена альтернативним видам врегулювання спорів. Модератором сесії виступала Сергєєва Світлана. А Луїза Романадзе виступила з доповіддю на тему: оформлення домовленостей, що досягнуті за результатами медіацї.
Крім того серед тем, які були обговорені під час сесії були: Медіація та дружнє врегулювання спорів в адміністративному судочинстві ( керівник проекту ЄС Pravo-Justice Довидас Віткаускас), відмінність медіації від процесуального врегулювання спору за участі судді ( член ВРП Лариса Швецова), роль адвоката в процесі примирення сторін і проведення врегулювання спору до суду або за участі судді ( керуючий партнер ЮКК «Де-Юре Григорій Трипульский ), особливості виконання рішень арбітражних судів ( Довіле Саткаускене, директор Палати приставів Литви ).
Доповіді викликали багато обговорень та питань серед колег у залі, що підкреслює високий інтерес до медіації, зокрема, та альтернативним способам врегулювання спорів.

 

69688017_2567200096675410_2083259855266643968_n