+38 (067) 941-16-46

au.noitaidem%40ofni

ПРО ПРОГРАМУ

Програма «Навички для життя» є результатом співпраці Центру ефективного вирішення спорів (CEDR, Велика Британія) з Українським центром медіації, Національною асоціацією медіаторів України та Українською академією медіації. 
Ця програма створена CEDR Foundation для допомоги наступним поколінням молодих спеціалістів розширювати коло практичних та прогресивних навичок. CEDR Foundation – це благодійний підрозділ CEDR. Програма «Навички для життя» є найновішою ініціативою дистанційного навчання, що є частиною проєкту «Новий діалог» від CEDR, та вперше впроваджується за межами Великобританії.
Програма «Навички для життя» є дуже важливою для розвитку переговорної культури молоді, тому було створено її україномовну версію за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Проєкту «CONSENT: підвищення в Україні ролі альтернативного вирішення спорів з фокусом на медіацію», що реалізується Українською академією медіації. 

Для кого ця програма?

Програма «Навички для життя» є чудовою можливістю розвинути свої переговорні навички, якщо Ви:
• громадянин чи громадянка України;
• віком від 16 до 25 років;
• маєте бажання чи потенціал бути агентом позитивних змін в українському суспільстві.

Що дає опанування "Навичок для життя"?

Завдяки програмі «Навички для життя» Ви вивчите засади ведення складних розмов, як бути впливовим та активним слухачем, зрозумієте як управляти власними емоціями та емоціями інших, а також опануєте позитивні властивості впливу. Ви навчитеся конкретним технікам, які допоможуть Вам вести складні розмови, які зустрічають нас на кожному кроці життя, зможете робити так, щоб складні розмови працювали на Вашу користь.

Які теми розглядатимуться під час програми?

  Навички активного слухання
  Рівні слухання
  «Айсберг» інтересів та позицій співрозмовника
  Управління емоціями
  3R - Розпізнати, поважати, повернути
  Вплив Vs Маніпуляція
  Правило 4-х А
  Поняття конфлікту
  Стилі поведінки під час конфліктів
  Очевидно «складні» люди
  Інтегративний вплив
  Ведення складних розмов

Навчання включає теоретичні та практичні аспекти, а також додаткові роздаткові матеріали та список літератури для поглиблення отриманих знань.

ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ НАВЧАННЯ?

1

Реєстрація

Реєстрація здійснюється через Google-форму, яку можна знайти натиснувши кнопку «Зареєструватися» на цій сторінці.
Зверніть увагу, що реєстрація включає написання мотиваційного листа «Я – агент змін» (до 1500 символів).

2

Отримання доступу до навчального кабінету

У разі успішного проходження відбору, Ви отримаєте електронного листа із доступом
(логіном та паролем) до вашого навчального кабінету.

3

Навчання

Програма «Навички для життя» є онлайн-курсом, який Ви можете прослухати у власному темпі. Доступ до курсу буде відкритим протягом 4- тижнів (1 місяця) з моменту отримання доступу до навчального кабінету. Проходження всіх модулів займає від 6 до 8 годин.

4

Фінальне оцінювання

Після прослуховування курсу, Вам буде запропоновано пройти фінальне оцінювання для отримання сертифіката. Тест Ви також зможете пройти у зручний для Вас час.

5

Отримання сертифіката

По завершенню проходження програми та у разі успішного проходження фінального оцінювання Ви отримаєте Сертифікат про професійне навчання від Центру ефективного вирішення спорів (CEDR).