Онлайн тренінг-курс

Міжнародний тренінг з медіації для українців

Цей курс реалізується в рамках проєкту «CONSENT» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

ПРО КУРС

Edwards Mediation Academy, лідер ринку медіаційної освіти, знайшов спосіб підтримати українців у ці важкі часи – можливість покращити навички спілкування та переговорів на спеціальному онлайн-тренінгу Міжнародний тренінг з медіації для українців. Цей курс проводиться у партнерстві з Українською Академією Медіації в рамках проєкту ЄС «CONSENT» та Українським центром медіації. Цей курс проводиться безплатно спеціально для українців, незалежно від їхнього місця перебування.

Для кого цей курс?

Курс Міжнародний тренінг з медіації для українців – це чудова можливість для:● медіаторів підвищити свою кваліфікацію;● усіх, хто працює з людьми щодня – аби прокачати комунікаційні навички та навички роботи з конфліктами;● будь-якого українця чи українки, що бажає розібратися в темі медіації та здобути переговорні навички.
Навчання на курсі відбувається англійською мовою. Рекомендований рівень володіння - B2.Курс доступний виключно для громадян України. 

Чому навички медіації не лише для професійних медіаторів?

Навички медіації НЕ лише для професійних медіаторів. Щоб бути ефективним медіатором, потрібно починати з більшої саморефлексії, більшої емпатії та сильніших навичок спілкування. Кому з нас як особистості не було б корисно відточувати цей набір навичок? Який конфлікт не виграв би від застосування цих відточених навичок?Хоча в центрі уваги цього курсу часто йдеться про професійну медіацію, не слід забувати, що основні цінності цих уроків можна з однаковим успіхом застосовувати в різноманітних особистих і професійних конфліктах.Незалежно від того, чи виникає суперечка через розбіжності на робочому місці, судову справу чи політичні розбіжності, мета залишається незмінною: покращення стосунків і творче розв'язання проблем через краще розуміння одне одного.

Які теми розглядатимуться на курсі?


  Принципи медіації
  Convening
  Комунікація
  Вибачення та прощення
  Opening  Емоції
  Культура та упередженість
  Переговори
  Етика


ЯК ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ НАВЧАННЯ?

1

Реєстрація

Реєстрація здійснюється через Google-форму, яку можна знайти натиснувши кнопку "Зареєструватися" на цій сторінці.Заповнювати анкету необхідно англійською мовою.

2

Премодерація учасників

Безплатний доступ до цього тренінгу любʼязно надано Edwards Mediation Academy виключно для високовмотивованих українців та українок, незалежно від їхнього місця проживання, освіти та професії.

3

Отримання доступу до навчального кабінету

У разі успішного проходження премодерації, ви отримаєте електронного листа із доступом (логіном та паролем) до вашого навчального кабінету.

4

Навчання

Міжнародний тренінг з медіації для українців є онлайн-курсом, який ви можете прослухати у власному темпі без привʼязки до дат та часу. Доступ до курсу буде відкритим протягом 6 місяців з моменту реєстрації.Навчання на курсі відбувається англійською мовою. Бажаний рівень володіння англійською - B2.

5

Підсумковий тест

Після прослуховування курсу, вам буде запропоновано пройти підсумковий тест для отримання сертифікату. Тест ви також зможете пройти у зручний для вас час.

6

Отримання сертифікату

По завершенню прослуховуваня курсу, вправ із саморефлексії та у разі успішного проходження підсумкового тесту, ви отримаєте Сертифікат від Edwards Mediation Academy 

Курс складається з девʼяти модулів, які допоможуть вам:

 • дізнатися основні нюанси, які відрізняють вмілого медіатора;

 • покращити самосвідомість і розуміння того, як ваші власні переконання та досвід впливають на ваше спілкування з іншими;

 • розвинути навички цілеспрямованого мислення;

 • навчитися розпізнавати унікальні виклики й способи покращення шансів на успішний результат;

 • дізнатися, як краще керувати можливістю взаємодії, одночасно сприяючи розумінню через слухання;

 • miscellaneous 61 final

  розуміти критичну роль емоцій та як працювати з емоціями в медіації;

 • knowledge-idea-book-light-learning-concept-thought

  отримати знання, щоб почуватися впевнено в моменти цілковитої невизначеності.

ХОЧЕТЕ НАВЧИТИСЯ КОНСТРУКТИВНОМУ ВИРІШЕННЮ КОНФЛІКТІВ?

Завдяки цьому курсу ви підвищите якість ваших особистих взаємодій через активне слухання, ефективне спілкування та розуміння ролі емоцій у медіації. На додаток, ви навчитеся конкретним технікам, які допоможуть вам пройти через складні життєві та робочі моменти.