АРХІВ ПРОЄКТІВ

 • Illustration

  Проєкт "Підтримка юридичних вищих навчальних закладів шляхом розроблення навчально-методичного забезпечення викладання дисциплін з медіації задля поліпшення якості юридичної освіти та сприяння ширшому застосуванню альтернативних механізмів вирішення спорів". 

  2019

  Проєкт був реалізований за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програма USAID «Нове правосуддя» - USAID New Justice Program.

 • Illustration

  Проєкт "Забезпечення доступу вразливих груп населення до медіації у сімейних та спадкових спорах"

  2019

  Проєкт був реалізований за підтримки українсько-канадського Проєкту "Доступна та якісна правова допомога в Україні" Канадського бюро міжнародної освіти, за підтримки Уряду Канади

 • Illustration

  Проєкт «Підвищення поінформованості суддів та адвокатів щодо медіації та обізнаності громадян про медіацію для покращення доступу до правосуддя та підвищення ефективності судової влади». 

  2018

  Проєкт був реалізований за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

 • Illustration

  Проєкт «Правник-медіатор» 

  2016-2017

  Організовано Українською академією медіації спільно з Німецькою спілкою адвокатів в Україні (DAV-Ukraine) та німецьким товариством Mediator GmbH, при підтримці Німецької адвокатської академії (DAA – Deutsche AnwaltAkademie)