+38 (067) 941-16-46

au.noitaidem%40ofni

Навчальний курс

БАЗОВА ПІДГОТОВКА СІМЕЙНОГО МЕДІАТОРА

ПРО КУРС

Цей курс розроблений тренерами Української академії медіації та є спеціалізованою підготовкою медіатора.
Програма курсу відповідає Засадам навчання базовим навичкам сімейного медіатора (Асоціація сімейних медіаторів України).  

Оскільки цей навчальний курс є спеціалізованою підготовкою медіаторів з питань сімейної медіації, його учасниками можуть бути виключно особи, що пройшли базову підготовку медіатора.
Завдяки цьому курсу ви зможете опанувати та розвинути компетентності (конфліктологічна, комунікативна, процедурна, рефлексивна, цифрова, правова та психоемоційна), які дозволять вам сприяти сторонам сімейного конфлікту в його врегулюванні.

Курс має цілісну, структуровану та логічно побудовану програму, що складається з 56 годин підготовки, з яких 75% - практика. Навчання проводиться в змішаному (онлайн та офлайн) чи онлайн форматах.

Учасники курсу забезпечуються комплектом авторських навчальних матеріалів та після проходження навчання отримують сертифікат, що відповідає вимогам Закону України “Про медіацію” та надає право практикувати сімейну медіацію.

Випускники матимуть можливість долучитися до роботи кабінетів медіації та інших волонтерських проєктів Української академії медіації з отриманням менторської та інтервізійної підтримки.

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

I МОДУЛЬ

Сім’я та сімейні конфлікти. Особливості сімейної медіації

МІЖМОДУЛЬНІ СИМУЛЯЦІЇ


II МОДУЛЬ

Комунікація та робота з емоціями в сімейній медіації. Діти в сімейній медіації. Інші специфічні питання сімейної медіації