Дискусійний клуб «Про медіацію відверто» залучив медіаторів до активного обговорення

Дискусійний клуб «Про медіацію відверто» залучив медіаторів до активного обговорення

21 грудня 2023 року Українська академія медіації продовжила серію зустрічей дискусійного клубу «Про медіацію відверто» в рамках ініціативи професійної підтримки медіаторів. Тематика заходу - "Виклики сучасного медіатора" - виявилася надзвичайно актуальною та цікавою для учасників, що обговорювали її аспекти на попередніх зустрічах.

 Тренер Української академії медіації, Ірина Сучілова, майстерно вела дискусію, що сприяла активній участі всіх присутніх. Учасники мали можливість поділитися власними думками та досвідом, а також отримати нові знання та навички для подолання сучасних викликів у сфері медіації.

Дискусійний клуб став справжнім місцем для відкритого діалогу та професійного розвитку. Обговорення було глибоким та змістовним, охоплюючи такі важливі аспекти, як етичні дилеми, психологічні труднощі, новітні тенденції та практичні інструменти, що можуть допомогти медіаторам у їхній щоденній роботі.

Одним з ключових висновків зустрічі стало розуміння необхідності постійного професійного розвитку та підтримки медіаторів. Учасники дійшли згоди, що обмін досвідом і колективне обговорення проблемних питань допомагають краще розуміти сучасні виклики та знаходити ефективні способи їх подолання.

Завдяки таким заходам медіатори можуть не тільки отримувати нові знання, але й будувати професійні зв’язки, що є важливим фактором для зміцнення професійної спільноти. Дискусійний клуб сприяє створенню підтримуючого середовища, де кожен може висловити свої думки та отримати зворотний зв'язок.

Зустріч завершилася на позитивній ноті, учасники висловили задоволення від проведеного заходу та подякували організаторам за високий рівень підготовки та проведення. Всі присутні відзначили важливість таких ініціатив для професійного розвитку медіаторів та виразили бажання брати участь у майбутніх заходах.

Ми щиро дякуємо всім, хто приєднався до нас та запрошуємо стежити за нашими анонсами, щоб не пропустити наступні зустрічі дискусійного клубу «Про медіацію відверто». 

Українська академія медіації продовжує працювати над підвищенням ролі альтернативного вирішення спорів в Україні, зокрема медіації, та планує нові цікаві заходи для медіаторів.

Захід проведено за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Проєкту «CONSENT: Підвищення в Україні ролі альтернативного вирішення спорів з фокусом на медіацію», що реалізується Українською академією медіації.