Незабутній вечір зцілення та натхнення з Лорі Лейден

Незабутній вечір зцілення та натхнення з Лорі Лейден

25 травня 2023 року відбулася друга зустріч з Лорі Лейден, доктором філософії, MBA, експертом з 30-річним досвідом роботи з травмою, трансформаційним лідером та духовним наставником. Цей захід, проведений на платформі ZOOM, зібрав чимало учасників, які прагнули глибше зрозуміти та опанувати методи роботи з травмою.

Лорі Лейден, продовжуючи свою місію допомоги людям у зціленні їхніх ран, поділилася додатковими стратегіями та методами, які допомагають уникнути захоплення травмою нашого мозку та серця. Її слова та методики були сповнені емоційної глибини та практичної цінності.

Особливість заходу - Інтерактивність та практичні вправи.

 Зустріч включала в себе низку інтерактивних вправ, які учасники зможуть застосовувати у своєму повсякденному житті та під час допомоги іншим у стані гострого стресу. Це було справжнє занурення у світ зцілення та внутрішнього спокою.

Передумовою для опанування нових технік від пані Лорі було володіння практиками Простукування та Дихання. Ті, хто попередньо переглянув запис першої зустрічі та ознайомився з матеріалами, відчули себе більш підготовленими до нових знань і навичок.

Учасники висловлювали щиру вдячність Лорі Лейден за її відкритість, щирість та безцінні знання. Атмосфера заходу була наповнена енергією та натхненням, що допомогло кожному присутньому знайти власний шлях до зцілення.

Ця зустріч стала яскравим прикладом того, як професійні знання, поєднані з глибоким співчуттям та духовністю, можуть допомогти людям знайти гармонію і зцілення.

Ми з нетерпінням чекаємо на наступні заходи за участю Лорі Лейден та дякуємо всім, хто долучився до цього незабутнього вечора.

Бажаємо вам здоров'я та внутрішнього спокою!

Захід відбувся в рамках Проєкту “CONSENT: ПІДВИЩЕННЯ В УКРАЇНІ РОЛІ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ВИРІШЕННЯ СПОРІВ З ФОКУСОМ НА МЕДІАЦІЮ”, що реалізується Українська академія медіації за фінансової підтримки Європейського Союзу.