Успішний воркшоп з нейромалювання: медіатори освоїли нові техніки для саморозвитку

Успішний воркшоп з нейромалювання: медіатори освоїли нові техніки для саморозвитку

Минулої суботи, 27 травня 2023 року, успішно пройшов воркшоп з нейромалювання, організований у рамках ініціативи професійної підтримки медіаторів. Цей захід став унікальною можливістю для учасників освоїти новий метод саморозвитку та внутрішньої гармонії.

На воркшопі медіатори вивчили техніку «НейроДихання», яка поєднує дихальні вправи з малюванням.

Ця методика дозволяє зняти психологічні блоки, створити нові нейронні зв’язки та моделювати бажану реальність. Учасники активно практикували техніки, використовуючи кольорові олівці, маркери та чорні лайнери, перетворюючи свої емоції та думки на кольорові візерунки на папері.

Захід пройшов у теплій та надихаючій атмосфері на платформі Zoom, зібравши понад 50 учасників. Навіть ті, хто вперше взяв у руки олівець для художнього малювання, відчули себе впевнено і відкрили для себе новий спосіб подолання стресу та внутрішніх конфліктів.

Ось декілька відгуків від учасників воркшопу:

  • "Це було неймовірно! Я відчувала, як з кожним штрихом відпускаю напруження та негативні емоції."
  • "Нейрографіка стала для мене справжнім відкриттям. Планую продовжувати практикувати цю техніку у повсякденному житті."
  • "Дякую організаторам за чудовий досвід. Я відчула, як мої думки стали яснішими, а настрій покращився. 

  Захід відбувся в рамках Проєкту “CONSENT: ПІДВИЩЕННЯ В УКРАЇНІ РОЛІ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ВИРІШЕННЯ СПОРІВ З ФОКУСОМ НА МЕДІАЦІЮ”, що реалізується Українська академія медіації за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Організатори висловлюють щиру подяку всім учасникам за активну участь та натхнення. Сподіваємося, що отримані знання та навички стануть вам у нагоді у професійному та особистому житті.