Вдосконалення комунікаційних навичок: результати тренінгу для виконавців

Вдосконалення комунікаційних навичок: результати тренінгу для виконавців

Ми раді поділитися з вами результатами  тренінгу для приватних виконавців з  розвитку soft-skills , що відбувся у квітні 2024 року.  Учасники тренінгу відзначили, що цей захід став важливим кроком для покращення їхніх навичок у взаємодії з клієнтами та оптимізації роботи.

Під час тренінгу вони отримали цінні знання та стратегії, які допоможуть їм більш ефективно спілкуватися з клієнтами, розвивати позитивні відносини та підвищувати рівень задоволеності клієнтів. Учасники також ділилися своїм досвідом та враженнями від роботи, що сприяло взаємному навчанню та взаєморозвитку.

Ми вдячні всім учасникам за їхню зосередженість, ентузіазм та плідну співпрацю. Впевнені, що вдосконалення комунікаційних навичок стане важливим кроком до подальшого успіху та процвітання у їхній професійній діяльності.

Слідкуйте за новинами нашої сторінки для отримання інформації про майбутні заходи та навчальні можливості!

Тренінг проводився Українською академією медіації у співпраці з Асоціацією приватних виконавців України в рамках Проєкту “CONSENT: підвищення в Україні ролі альтернативного способу вирішення спорів з фокусом на медіацію”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.