Воркшоп з нейрографічного малювання «Ялинка бажань» об'єднав медіаторів у передсвятковий час

Воркшоп з нейрографічного малювання «Ялинка бажань» об'єднав медіаторів у передсвятковий час

9 грудня 2023 року Українська академія медіації провела передсвятковий захід з професійної підтримки для медіаторів. Воркшоп з нейрографічного малювання «Ялинка бажань» зібрав численну аудиторію учасників на платформі Zoom, створивши атмосферу творчості та натхнення.

Учасники мали можливість відволіктися від буденних справ, сформулювати свої бажання на наступний рік і відобразити їх за допомогою нейрографічного малювання. Практика нейромалювання, яка сприяє особистісним змінам, звільненню від психологічних блоків та моделюванню нової бажаної реальності, викликала великий інтерес серед присутніх.

Під час воркшопу всі учасники створили власні «ялинки бажань», використовуючи кольорові олівці, маркери та лайнери. Незалежно від рівня художніх навичок, кожен зміг насолодитися процесом та отримати задоволення від результатів своєї творчості.

Нейрографічне малювання виявилося надзвичайно ефективним інструментом для зниження стресу, покращення настрою та створення позитивної енергії. Учасники відзначили, що цей метод допомагає заспокоїтися, сформувати нові нейронні зв’язки та розширити свій кут бачення.

Особливо важливо, що воркшоп став чудовою нагодою для медіаторів познайомитися з новою арт-технікою, яка може бути корисною у їхній професійній діяльності. Обмін досвідом та позитивні відгуки учасників підтвердили, що такі заходи є необхідними для підтримки професійного розвитку та особистісного зростання.

Захід завершився на високій ноті, залишивши у всіх учасників відчуття задоволення та натхнення. Всі присутні висловили подяку організаторам за чудову організацію та змістовний контент воркшопу.

Ми щиро дякуємо всім, хто приєднався до нас, та запрошуємо стежити за нашими анонсами, щоб не пропустити наступні події в рамках ініціативи професійної підтримки медіаторів. Особлива подяка Європейському Союзу за фінансову підтримку, завдяки якій цей захід став можливим.

Українська академія медіації продовжує працювати над підвищенням ролі альтернативного вирішення спорів в Україні, зокрема медіації, та планує нові цікаві заходи для медіаторів. Слідкуйте за анонсами.