+38 (067) 941-16-46

au.noitaidem%40ofni

Запрошуємо до участі у круглому столі

Запрошуємо до участі у круглому столі

Запрошуємо учасників освітнього процесу (здобувачів вищої освіти , науково-педагогічних працівників, представників адміністрації університетів) долучитися до міжнародного круглого столу «СТВОРЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ПРОЦЕДУР ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ В УНІВЕРСИТЕТІ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА».

Дата: 26 січня 2024 року Початок: 14:30 (за Київським часом) Тривалість: 3 години (до 17:30) Формат: оnline, Zoom-конференція Мова заходу: українська та англійська з забезпеченням синхронного перекладу.

Метою заходу є обговорення вітчизняних та іноземних підходів до попередження та вирішення конфліктів серед учасників освітнього процесу, а також презентація проекту із пілотування медіаційних служб в низці закладів вищої освіти. Пілотування медіаційних служб у ЗВО дасть змогу сформувати рекомендації щодо нормативного та документального забезпечення, організації роботи медіаційних служб в ЗВО, нормативного та документального забезпечення їх діяльності з метою укріплення культури мирного вирішення конфліктів серед учасників освітнього процесу.

Для участі у круглому столі просимо зареєструватися за цим посиланням: https://forms.gle/acWhsTWiGLgsWz74A

Круглий стіл входить до програми Днів науки-2024 Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Організатори заходу: захід організовано спільно Національним університетом «Києво-Могилянська академія», Державним торговельно-економічним університетом, Національним університетом «Одеська морська академія», Чернівецьким національним університетом ім. Юрія Федьковича та Українською академією медіації.

Партнери заходу: The Center for Peace Studies and Violence Prevention at Virginia Tech (USA), University of Southampton (UK), ГО «Прогресильні», Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Варшавський університет, Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Довідково. Круглий стіл проводиться за фінансової підтримки Європейського Союзу наданої в рамках проєкту «CONSENT: підвищення в Україні ролі альтернативного вирішення спорів з фокусом на медіацію», що реалізується Українською академією медіації.