Зустріч дискусійного клубу для медіаторів

Зустріч дискусійного клубу для медіаторів

Продовжуючи нашу ініціативу професійної підтримки медіаторів, 2 листопада 2023 року успішно відбувся черговий Дискусійний клуб. Захід зібрав чимало учасників на платформі Zoom, створивши безпечний простір для обговорення актуальних тем, обміну досвідом та спостереженнями за новітніми тенденціями в медіації.

Зустріч, яка тривала до трьох годин, стала чудовою можливістю для медіаторів з різних куточків України зібратися разом, поділитися власними професійними досягненнями, висловити свої побоювання та рефлексувати над викликами сучасної медіації. Учасники активно обговорювали актуальні питання, що стосуються професійної етики, новітніх підходів до вирішення спорів та впливу сучасних соціальних умов на роботу медіаторів.

Захід відбувався у форматі інтерактивних сесій, що дозволило всім присутнім брати активну участь у дискусіях та працювати на інтерактивних дошках. Такий підхід забезпечив динамічність та залучення кожного учасника.

Однією з ключових тем, які обговорювалися на зустрічі, була необхідність підвищення ролі альтернативного вирішення спорів в Україні з акцентом на медіацію. Учасники дійшли згоди, що для успішного розвитку цієї сфери потрібні не лише високі професійні стандарти, але й широка просвітницька робота серед населення.

Також було підкреслено важливість постійної професійної підтримки медіаторів через подібні заходи, що сприяють обміну досвідом та зміцненню професійної спільноти.

Дискусійний клуб завершився на позитивній ноті, залишивши у всіх учасників відчуття єдності та підтримки. Багато хто з медіаторів висловив бажання брати участь у наступних заходах та відзначив високу організацію і корисність проведеної зустрічі.

Ми щиро дякуємо всім, хто приєднався до нас 2 листопада, та запрошуємо стежити за нашими анонсами, щоб не пропустити наступні події в рамках ініціативи професійної підтримки медіаторів!

Подію було проведено за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Проєкту «CONSENT: Підвищення в Україні ролі альтернативного вирішення спорів з фокусом на медіацію», що реалізується Українською академією медіації.