Громадська організація “Всеукраїнська спілка активного довголіття “ІТ-бабусі”
Проєкт спрямований на створення можливостей, що сприятимуть посиленню доступу вразливих верств населення до альтернативних ненасильницьких методів вирішення конфліктів, підвищенню рівня поінформованості про можливості медіації та формуванню культури ненасильницького вирішення конфліктів в Україні.
У межах проєкту передбачено проведення освітніх занять, під час яких учасники зможуть опанувати дієві інструменти ефективного вирішення різноманітних конфліктів і правових спорів, підвищити рівень обізнаності, впевненості та стійкості, а також сприяти кращій соціалізації у громаді.
Цільовими групами проєкту є вразливі категорії населення, зокрема внутрішньо переміщені особи, члени родин загиблих, люди старшого віку та люди з інвалідністю. Учасники отримають більше інформації про медіацію та методи ненасильницького вирішення конфліктів.
Реалізація проєкту сприятиме створенню умов для мирного діалогу в громаді, об’єднанню суспільства, покращенню взаємодії з органами влади та розвитку соціального партнерства.
Період реалізації проєкту16.02.2026-16.07.2026
Адреса:
65031, м. Одеса вул. Нежданової,11
Телефон
+380992771728
moc.liamg%40ikhsubab.ti