гра-квест

 «ЧАРІВНИЙ СВІТ МЕДІАЦІЇ»

Запрошуємо доторкнутися до чарівного світу медіації за допомогою медіатора-мандрівника!

В ігровій формі, просто та цікаво головний герой разом з гравцями квесту:● досліджує конфлікти;● розказує, як поводитися у конфліктних ситуаціях, щоб не допустити їх загострення, та легко їх вирішити з урахуванням інтересів всіх сторін;● розповідає, що таке медіація, її сутність, особливості, як вона відбувається і хто такий медіатор.Квест наповнений різноманітними запитаннями, за правильні відповіді на які нараховуються бали. Також бали нараховуються за виконання додаткових творчих завдань.
Мета гри-квесту:Мета Гри-квесту «ЧАРІВНИЙ СВІТ МЕДІАЦІЇ» – розвинути навички комунікації у дітей, проінформувати їх про екологічні способи вирішення конфліктів, надати цікаву та корисну інформацію про конфлікти й медіацію, а також створити простір для реалізації творчих ідей.

Illustration


Проходження гри-квесту відбувається за допомогою чат-боту у Telegram. Гра-квест розрахована на дітей від 6 років та старше. Вона також є чудовою можливістю для батьків разом з дітьми дослідити чарівний світ медіації. 
Гравець може проходити гру в будь-який зручний для себе час, робити перерви й продовжувати з того місця, де зупинився. Основна частина квесту складається із запитань. За кожну правильну відповідь нараховуються бали. На кожне питання є декілька відповідей, не всі з яких правильні. Чим більше правильних відповідей з першої спроби, тим більше балів. Відповідаючи на запитання, гравець отримує корисну інформацію і не втрачає можливості віднайти правильну відповідь. Головний герой завжди поруч та підтримує гравця. 
Протягом трьох місяців будуть визначатися переможці, які набрали максимальну кількість балів. Переможці отримуватимуть призи.
Детальніше про гру та призи тут.

Illustration
Illustration

Гру-квест розроблено у партнерстві з OkStudy в рамках Проєкту “CONSENT: ПІДВИЩЕННЯ В УКРАЇНІ РОЛІ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ВИРІШЕННЯ СПОРІВ З ФОКУСОМ НА МЕДІАЦІЮ”, що реалізується Українською академією медіації за фінансової підтримки Європейського Союзу.