гра-квест

 «ЧАРІВНИЙ СВІТ МЕДІАЦІЇ»

Запрошуємо доторкнутися до чарівного світу медіації за допомогою медіатора-мандрівника!

В ігровій формі, просто та цікаво головний герой разом з учасниками квесту:● досліджує конфлікти;● розказує як поводитися у конфліктних ситуаціях, щоб не допустити їх загострення, та екологічно їх вирішити з урахуванням інтересів всіх сторін;● розповідає що таке медіація, її сутність, особливості, як вона відбувається і хто такий медіатор.Квест наповнений різноманітними запитаннями, за правильні відповіді на які нараховуються бали. Також бали нараховуються за виконання додаткових творчих завдань.
Мета гри-квесту:Розвинути навички ненасильницької комунікації, проінформувати про наявні екологічні методи розв’язання конфліктів, надати цікаву та корисну інформацію про конфлікти й медіацію, а також створити простір для пошуку творчих ідей. 

Illustration


Проходження гри-квесту відбувається за допомогою чат-боту у Telegram. Гра-квест розрахована на дітей від 6 років та старше. Вона також є чудовою можливістю для батьків разом з дітьми дослідити чарівний світ медіації. 
Учасник може проходити гру в будь-який зручний для себе час, робити перерви й продовжувати з того місця де зупинився. Квест побудований таким чином, що натискаючи на вірну відповідь – гравець заробляє бали, а натискаючи на невірну відповідь, гравець отримує корисну інформацію і не втрачає можливості віднайти вірну відповідь, а головний герой буде завжди поруч і підтримує.Протягом трьох місяців будуть визначатися переможці, які набрали максимальну кількість балів. 
Переможці отримуватимуть призи.Детальніше про гру та призи тут.

Illustration
Illustration

Гру-квест розроблено у партнерстві з OkStudy в рамках Проєкту “CONSENT: ПІДВИЩЕННЯ В УКРАЇНІ РОЛІ АЛЬТЕРНАТИВНОГО ВИРІШЕННЯ СПОРІВ З ФОКУСОМ НА МЕДІАЦІЮ”, що реалізується Українською академією медіації за фінансової підтримки Європейського Союзу.