+38 (067) 941-16-46

au.noitaidem%40ofni

Невідкладна підтримка українського населення в умовах війни

У мирні часи місією Української академії медіації є сприяння становленню та поширенню в Україні медіації та інших альтернативних способів вирішення спорів (АРС), а також підвищення рівня культури миру і злагоди в українському суспільстві.
Однак клята війна торкнулася кожного в Україні. Вона обірвала тисячі життів, зруйнувала та змінила долі мільйонів українців. Водночас вона об'єднала не тільки всю Україну у боротьбі за її свободу та незалежність, але й весь цивілізований світ навколо найважливіших людських цінностей. Змінилися пріоритети у житті, роботі, спілкуванні. В діяльності Української академії медіації вони так само змінилися. Сподіваємося, що тимчасово, але курс на розвиток медіації поступився місцем потребі у наданні екстреної підтримки українському населенню в умовах війни.
Безпосередньо перед початком повномасштабного вторгнення наша організація уклала угоду з ЄС щодо реалізації 3-річного проєкту «CONSENT: Покращення альтернативного вирішення спорів (ADR) в Україні з акцентом на медіацію». Початковий фокус проєкту був виключно на посиленні ролі альтернативного вирішення спорів в Україні. Але початок повномасштабного вторгнення Росії, безумовно, вплинув на проєкт і спричинив його перепрофілювання. Завдяки гнучкості та ефективності ЄС, нам вдалося переорієнтувати проєкт і частково ресурси проєкту були спрямовані на нагальні потреби українців. Це був дуже важливий ресурс, який дозволяв нам купувати продукти, ліки, дитяче харчування, засоби дитячої гігієни, воду та інше необхідне для потреб Одеської, Миколаївської, Харківської, Дніпропетровської, Полтавської, Запорізької, Херсонської, Чернігівської, Київської та інших областей України.Допомога надавалась за запитами юридичних осіб (лікарні, дитячі будинки, благодійні організації, волонтерські центри та ін.) та місцевих і центральних органів влади з різних регіонів України (Міністерство юстиції України, Державна судова адміністрація України, державні адміністрації, міські ради та ін.).
За підсумками 6-ти місячної роботи в цьому напрямку можемо підсумовувати: ● загальна сума наданої Української академії медіації підтримки населенню перевищило 5 000 000 гривень;● харчових продуктів – понад 30 тонн;● дитяче харчування та інші дитячі товари близько 10 000 найменувань;● медикаменти та медичне обладнання – понад 11000 одиниць. А також багато інших товарів.
Географія допомоги УАМ – 10+ областей України.

  • Gallery image
  • Gallery image
  • Gallery image
  • Gallery image
  • Gallery image
  • Gallery image
  • Gallery image
  • Gallery image
  • Gallery image