+38 (067) 941-16-46

au.noitaidem%40ofni

Illustration

Створіть матеріали — відео, подкаст, публікацію для соціальних мереж, інфографіку або інший цифровий контент для просування медіації

Illustration

Подайте матеріали на конкурс до 20 грудня 2023 року через сайт Української академії медіації

Illustration

Виграйте головний приз – сертифікат на курс підготовки МЕДІАТОРА в Українській академії медіації

Насолоджуйтесь спостереженням результатів Вашої творчості на ресурсах Української академії медіації, проєкту CONSENT та Європейського Союзу.

Умови конкурсу:

 • Хто може взяти участь?

  Конкурс відкритий для участі студентів коледжу, бакалаврату та магістратури будь-якого факультету закладу вищої освіти, які знаходяться в Україні чи за кордоном.

 • Тема та мова

  Розроблений цифровий контент має бути спрямований на підвищення обізнаності населення про медіацію, збільшення попиту на її використання, формування розуміння сутності та особливостей медіації як загального інструменту вирішення конфліктів або підкреслювати доцільність використання медіації в різних сферах, таких як сім’я, робоче місце, комерційна, громадська, цивільна чи інші сфери, де медіація може відігравати важливу роль. 
  Мова інформаційного контенту – українська.

 • Формат подання

  Учасники можуть подавати свої роботи в різних цифрових форматах, призначених для публікації у соціальних мережах (наприклад, FB, X, Instagram), на ресурсах аудіо чи відеохостингу (наприклад, YouTube, TikTok, SoundCloud, Spotify) або на будь-яких інших ресурсах.

 • Тривалість відео чи аудіо контенту

  Максимальна тривалість будь-якого відео чи аудіо контенту становить 15 хвилин. Не потрібно це розглядати як заплановану довжину подання, оскільки часто більш короткий вміст (2-3 хвилини) має більш значний вплив.

 • Кінцевий термін подання

  Учасники мають подати свої роботи до 18:00 20 грудня 2023 року через сайт Української академії медіації тут. Заявки подані з пропущенням строку не розглядатимуться.

 • Кількість заявок

  Кількість заявок від одного учасника не обмежена. Кожен окремий вид контенту має подаватися окремою заявкою. 

 • Оригінальність

  Усі роботи мають бути оригінальними та створеними власноруч учасниками. Плагіат або порушення авторських прав призведе до дискваліфікації.

 • Згода

  Фактом подання заявки учасники дають згоду на вільне використання створеного ними контенту, включаючи, але не обмежуючись суддівством та демонстрацією в соціальних мережах та інших ресурсах Української академії медіації, проєкту CONSENT та Європейського Союзу під час та після закінчення конкурсу.

 • Приз

  Головний приз конкурсу — сертифікат на курс підготовки МЕДІАТОРА в Українській академії медіації. Переможця буде оголошено не пізніше 20 січня 2024 року. Українська академія медіація залишає за собою право запровадити додаткові призи за результатами оцінки заявок.

 • Критерії оцінювання

  Критерії оцінювання конкурсних робіт: креативність, оригінальність, відповідність темі конкурсу, чіткість та коректність повідомлення.

Цей конкурс проводиться як українська версія студентського конкурсу «Mediation Matters» вперше організованому Сivil Mediation Council (Великобританія) у 2023 році. Більше інформації про СМС та конкурс за посиланням