Створіть матеріали — фото, малюнок, плакат, колаж тощо

100x100Created with Sketch.

Подайте матеріали на конкурс до 15 березня 2024 року через сайт Української академії медіації

miscellaneous 68 final

Виграйте головний приз – сертифікат на курс базової підготовки МЕДІАТОРА в Українській академії медіації

Насолоджуйтесь спостереженням результатів Вашої творчості на ресурсах Української академії медіації

Умови конкурсу:

 • Хто може взяти участь?

  Учасниками творчого конкурсу можуть стати: студенти коледжу, бакалаврату та магістратури будь-якого факультету закладів вищої освіти, які знаходяться в Україні чи за кордоном.

 • Мета та мова конкурсу

  Конкурс проводиться з метою привернення уваги молоді до захисту прав людини та способів врегулювання правових спорів, зокрема, шляхом медіації. 
  Мова контенту – українська.

 • Формат подання

  Учасники можуть подавати свої роботи в різних цифрових форматах (PNG, JPG, PDF)

 • Кінцевий термін подання

  Учасники мають подати свої роботи до 18:00 (за київським часом) 15 березня 2024 року (включно) через сайт Української академії медіації. Заявки подані з пропущенням строку не розглядатимуться.

 • Кількість заявок

  Кількість заявок від одного учасника не обмежена. Кожен окремий вид контенту має подаватися окремою заявкою. 

 • Оригінальність

  Усі матеріали мають бути оригінальними та створеними учасником індивідуально. Плагіат або порушення авторських прав призведе до дискваліфікації.

 • Згода

  Фактом подання заявки учасники дають згоду на вільне використання створеного ними матеріалу, включаючи, але не обмежуючись суддівством та демонстрацією в соціальних мережах та інших ресурсах Української академії медіації, проєкту ЗЛАГОДА під час та після закінчення конкурсу.

 • Приз

  За результатами конкурсу до 22 березня 2024 року буде визначено переможця та призерів (залежно від видів поданих матеріалів). Переможець отримує головний приз - можливість пройти повний курс базової підготовки медіатора в Українській академії медіації безоплатно

 • Критерії оцінювання

  Критерії оцінювання конкурсних робіт: креативність, оригінальність, відповідність меті конкурсу, чіткість та коректність повідомлення.

 • Правила конкурсу

  З правилами можна ознайомитися ТУТ

Цей конкурс проводиться в рамках проєкту «Формування культури консенсуального вирішення конфліктів як спосіб досягнення справедливості в українському суспільстві», що реалізується ГС «Українська академія медіації» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Справедливість для всіх».