+38 (067) 941-16-46

au.noitaidem%40ofni

Конкурс малих грантів для українських організацій громадянського суспільства з розвитку медіації


Громадська спілка «Українська академія медіації» (УАМ) в межах проєкту “CONSENT: Посилення альтернативного вирішення спорів (АВС) в Україні з акцентом на медіацію”, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує прийом заявок на участь у конкурсі малих грантів для українських організацій громадянського суспільства з розвитку медіації.

Мета: Сприяння розвитку та зміцненню окремих сфер медіації, зокрема щодо вирішення трудових, сімейних, споживчих, медичних, бізнес, екологічних, земельних, сусідських та інших спорів через програми малих грантів для українських організацій громадянського суспільства.
Розмір грантів: Планується надати до 7 грантів на загальну суму 1 700 000 грн. Очікується, що сума кожного гранту становитиме до 340 000 грн. Заявники мають подавати бюджет проєктної пропозиції в гривнях.
Тривалість реалізації проєкту за грантом може становити від 3 до 6 місяців та має бути здійснена у проміжок від 15 вересня 2024 до 10 лютого 2025 року.


УАМ – є громадським об’єднанням зі статусом юридичної особи, що було створено у 2014 році. Основною метою діяльності Академії є сприяння становленню та поширенню в Україні медіації та інших альтернативних способів вирішення спорів (АВС), а також підвищення рівня культури миру і злагоди в українському суспільстві.З лютого 2022 року УАМ реалізує проєкт ЄС “CONSENT”.

Illustration

Запропонований заявниками грантовий проєкт має відповідати наступним цілям та завданням:

Цілі: ● Підтримка розвитку медіації у різних сферах суспільного життя.● Забезпечення доступності медіації.● Сприяння підвищенню обізнаності про медіацію та її переваги.
 Завдання:● Фінансова підтримка інноваційних проектів з медіації.● Сприяння розвитку медіаційних послуг та підвищення їхньої якості.● Підтримка дослідницьких ініціатив у сфері медіації.● Розробка та впровадження освітніх програм з медіації.● Створення інформаційних кампаній для популяризації медіації.● Зміцнення співпраці між різними секторами у питаннях медіації.● Інші завдання, що відповідатимуть цілям.
Географія: усі регіони України, крім тимчасово окупованих територій.

Критерії відповідності заявників для отримання грантів:● бути зареєстрованим в Україні громадським об'єднанням зі статусом юридичної особи, основною метою діяльності якого не є одержання прибутку;● мати успішний досвід здійснення діяльності/реалізації ініціатив, які відповідають цілям та завданням цієї грантової програми, та бути спроможним його підтвердити;● мати інституційну спроможність (техніка, приміщення, команда, тощо) реалізувати/прозвітувати про грантовий проєкт;● мати налагоджені зв'язки чи можливість доступу до потенційних бенефіціарів;● наявність у команді медіатора/ів, який/кі відповідають вимогам ЗУ “Про медіацію”.

Порядок та строки подання грантових пропозицій.

1. Подання концепції здійснюється до 15 липня 2024 року включно (до 23:59) шляхом її направлення разом із супровідними документами на наступну електронну адресу: .au.noitaidem%40mau.tnesnoc
У темі листа необхідно зазначити: “Грантова програма 280624-UAM: Концепція “Назва вашої організації”. Концепція подається українською мовою та має бути викладена в обсязі до 5-ох сторінок згідно форми Концепції. 
До концепції додаються:- копія витягу із ЄДРПОУ;- копія рішення про включення організації до реєстру неприбуткових організацій.
Оскільки, вказана грантова програма реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, то заявник разом із подачею концепції має підтвердити готовність дотримання положень стандартних умови, що застосовуються до грантових контрактів на зовнішню діяльність, що фінансуються Європейським Союзом (доступні для ознайомлення за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1TilUKwWd1bm2EnM3f_KTIj4Le3uz_0fQ/view?usp=sharing).
Заявники, які успішно пройдуть етап відбору концепції будуть повідомлені про це електронною поштою та отримають форму Заявки до 1 серпня 2024 року.

2. Подання заявки здійснюється до 20 серпня 2024 року шляхом її направлення разом із супровідними документами на наступну електронну адресу: .au.noitaidem%40mau.tnesnoc
У темі листа необхідно зазначити: “Грантова програма 280624-UAM: Заявка “Назва вашої організації”. Заявка подається українською мовою та має бути викладена згідно отриманої форми Заявки. 
У разі виникнення питань в рамках цього оголошення, просимо звертатися за електронною адресою: .au.noitaidem%40mau.tnesnoc
У темі листа необхідно зазначити: “Грантова програма 280624-UAM: Запитання”.
Про результати розгляду заявки буде повідомлено до 10 вересня 2024 року.