+38 (067) 941-16-46

au.noitaidem%40ofni

Уроки Миру та Справедливості: квітень у фактах і враженнях

Уроки Миру та Справедливості: квітень у фактах і враженнях

Цей квітень став особливим. Уроки Миру та Справедливості — ініціатива, яка дає дітям розуміння, що таке правосуддя, як працює суд, що таке медіація і як можна вирішувати конфлікти мирно — вийшла на новий рівень.

Інформаційна хвиля медіації накрила Україну. І ми відчули: люди справді хочуть змінювати світ — починаючи зі спілкування з дітьми.

Цифри, які зворушують

Ми отримали понад 400 запитів на проведення уроків — з усіх куточків України. 22 регіони, 80 проведених уроків, понад 2000 дітей.

Це не просто статистика. Це — тисячі очей, які уважно слухали, сотні класів, де звучали розмови про повагу і діалог, десятки вчителів, суддів, медіаторів, які знайшли час і серце, щоби бути поруч із дітьми.

Дякуємо кожному, хто зробив це можливим

Судді, юристи, медіатори, директори шкіл, вчителі — ви стали частиною історії, яка змінює майбутнє. Ваша енергія, ваша готовність відкривати дітям світ справедливості — це безцінно.

Ми підготували для вас подяки — від щирого серця, від імені Української академії медіації та Асоціації розвитку суддівського самоврядування України. Ви знайдете їх за посиланням у нашому дописі.

Зустріч, що надихає

У квітні ми також провели теплу зустріч з Володимиром Кравчуком, суддею Касаційного адміністративного суду, і Юлією Іваніною, суддею у відставці. Вони розповіли про Клуб «Справедливці», поділились історіями про створення дитячих книжок про правосуддя, говорили про цінності, які ми хочемо передати наступному поколінню.

І все це — завдяки ініціативі нашої випускниці Юлії Ісаєнко, яка створила атмосферу довіри й натхнення.

Разом ми створюємо зміни

Це лише початок. Ми віримо, що «Уроки Миру та Справедливості» будуть ще ширше лунати в школах, судах, громадах. Бо діти заслуговують знати, що справедливість існує. І вона починається з діалогу.

Ініціатива реалізується Українською академією медіації та Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України в межах проєкту «CONSENT» за підтримки Європейського Союзу.