+38 (067) 941-16-46

au.noitaidem%40ofni

Конференція «Роль діалогу і медіації в часи війни і відновлення України»

Конференція «Роль діалогу і медіації в часи війни і відновлення України»

На конференції «Роль діалогу і медіації в часи війни і відновлення України. Спираючись на досвід 30 років медіації, 10 років діалогу в Україні» у рамках панельної дискусії «Діалог та медіація на службі суспільству. Історії успіху» виступила Ольга Кулініч — начальник Департаменту «Академія інтелектуальної власності» ДО «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій», доктор юридичних наук, доцент, член правління Української академії медіації.

У своєму виступі пані Ольга представила ключові ініціативи Української академії медіації, спрямовані на дітей та молодь як джерело підтримки та формування культури порозуміння.

Основні напрямки ініціатив:

Розвиток навичок управління конфліктами та правова обізнаність:

Підвищення обізнаності про медіацію:

  • відео-експлейнери та інфографіки;
  • підручник «Медіація в професійній діяльності юриста».

Освітні матеріали для дітей:

  • серія казок «Дивовижні пригоди Рота і Дема», яка допомагає дітям зрозуміти важливість діалогу, співпраці та прав інтелектуальної власності.

Залучення до світу інтелектуальної власності

Пані Ольга також поділилася досвідом роботи з дітьми, що проводилась від імені Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій. Дітям було представлено базові знання про права інтелектуальної власності, захист ідей, права творців, власне зображення та створення авторських шедеврів.

Діалог і медіація у складні часи

Діалог і медіація — це не лише інструменти для вирішення конфліктів. Це основа для формування культури порозуміння, що особливо важливо у часи війни та повоєнного відновлення України. Ініціативи, які представила пані Ольга, є важливим кроком на шляху підтримки молодого покоління у складний для нашої країни період.

Українська академія медіації висловлює подяку організаторам конференції за простір для важливих дискусій та можливість представити свої напрацювання.

Запис конференції доступний за посиланням: OSCE Secretariat.